تبلیغات
موسسه تالش شناسی - مطالب هفته دوم اردیبهشت 1394
موسسه تالش شناسی
پایگاهی برای کنشگران گستره هنرو فرهنگ تالش

سر انجام پس از یکسال تلاش و هم اندیشی بین هیئت مدیره قبلی و اعضای خانه تالش ، روز سه شنبه ۸ / ۲ / ۹۳ جلسه مجمع عمومی تشکل مذکور درفرهنگسرای فناوری تهران تشکیل شد .

در این جلسه که نماینده وزارت کشور و جمعی از فعالان فرهنگی و اجتماعی تالش و تات تبار حضور داشتند ، پس از ارایه گزارشی از عملکرد انجمن تالشان مقیم تهران ، به وسیله دکتر محمدطاهر نظامی و استماع نقدو نظر برخی از اعضای مجمع ، انتخاب اعضای هیئت مدیره جدید خانه تالش با رای مخفی  مجمع انجام پذیرفت و در نتیجه افراد مشروح ذیل با اکثریت آراء انتخاب شدند :

۱ – دکتر نظامی ۲ – دکتر طالع ۳ – دکتر خواجوی ۴ – شعبانزاده ۵ – خانم باجی به سمت اعضای اصلی و آقای یعقوبی به سمت بازرس ، آقای مقدم  به سمت عضو علی البدل .ارسال در تاریخ جمعه 11 اردیبهشت 1394 توسط موسسه تالش شناسی
محسن-یگانه

وسسه تالش شناسی در راستای فعالیت های هنری خود کنسرتی در زمینه موسیقی پاپ به خوانندگی محسن یگانه در شهر رودسر برگزار می کند .
این کنسرت که یک هدیه نوروزی به اهالی شریف شرق گیلان می باشد در تاریخ ۱۱ فروردین ۹۴ ، با همکاری موسسه هنری نوای نی لبک شرقی و به تهیه کنندگی موسسه پخش دنیای هنر ، برگزار می شود.
موسسه تالش شناسی به موازات وظایف اصلی خود که پرداختن به موضوعات هنری و فرهنگی تالش می باشد ، با هدف مشارکت در فعالیت هایی که برای مردم و به ویژه نسل جوان، شادی و نشاط ایجاد می نماید، با سرمایه گذاران داوطلب در امر برگزاری اینگونه کنسرتها همکاری می کند .
با این امید که در حوزه فرهنگی تالش نیز تهیه کنندگانی خواهان همکاری با موسسه تالش شناسی ، برای برگزاری کنسرتهایی برای خوانندگان گیل و تالش بشوند .

ارسال در تاریخ چهارشنبه 9 اردیبهشت 1394 توسط موسسه تالش شناسی
فخرموسوی
دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۳ در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، مدیران مسئول موسسات فرهنگی و هنری جلسه ای داشتند با حضور فخر موسوی معاون هنری آن اداره کل .

دستور این جلسه اعلام و تشریح ضوابط و مقررات جدید در امر برگزاری کنسرت ها و شنیدن نقد و نظرمدیران موسسات فرهنگی و هنری بود .

وقتی نوبت صحبت به  مدیران محترم رسید مسایل مالی برگزاری کنسرت، محور گفتگو شد و اغلب مدیران موسسات موضوعاتی را مطرح نمودند که  در پیوند با  چگونگی برگزاری کنسرت های بیشتر و مسائل مالی آن بود . به نحوی که  موضوع هنرو فرهنگ تحت الشعاع مسئله کسب و کار قرار گرفت .ادامه مطلب
ارسال در تاریخ چهارشنبه 9 اردیبهشت 1394 توسط موسسه تالش شناسی

قالب وبلاگ