تبلیغات
موسسه تالش شناسی - دیدار با هادی حمیدی خواننده برجسته تالش
موسسه تالش شناسی
پایگاهی برای کنشگران گستره هنرو فرهنگ تالش

در ادامه دیدار اهالی قلم و هنر با پیشسکسوتان ، که به همت موسسه تالش شناسی از چندی پیش آغاز گردیده است ، امروز چهارشنبه دوم بهمن ماه نود و دو ، نوبت دیدار با خواننده برجسته و صاحب سبک تالش ، سید هادی حمیدی رسید . در یک برنامه ریزی عاجل ، علی عبدلی ، ولی قنبر زاده ، مسعود شهبازلی ،نبی شعبانی ، سهراب ظهیری ، سروش چالاک، بهرام احمدی ، امیر شکرگزار ، داود بزرگزاده ، حسین رضایی ، امین رحمانی ، شهرام جمال ، عباس رشاد ، عباس میرجنی و محمد باقر یاری به دیدن آن هنرمند صاحب نام رفتند.

مسایلی از جمله دشواری های معیشتی و بیماری، در طول سالهای گذشته دست به دست هم داده و مانع از آن شده اند که هادی حمیدی با صدای کم نظیر و دلنوازش در عرصه هنر موسیقی ایران و به ویژه تالش ، حضوری فعال داشته باشد . اخیرا نیز بیماری سختی که دامنگیر فرزندش حامد گردید که به حمدالله اکنون شفای خود را بازیافته است ، به پدید آورنده آلبوم های ماندنی « ونگا ونگ » و « سیا ریحون » لطمات روحی  ومالی شدیدی زد . وما در مراسم  آن دیدار نتوانستیم به طرفندی لبخندی برلبانش بنشانیم .

هادی حمیدی از مسئولین در مواردی سپاسگزاربود و در مواردی دیگر گله مند . می گفت:  مدیر کل پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی قولهای شیرینی به وی داده بود ولی با رفتن آن مدیر همه چیز به فراموشی سپرده شد . همچنین گله داشت از شورای ارزشیابی هنری و طرح تکریم وزارت  فرهنگ و ارشاد اسلامی که دوسال است پرونده اش را در نوبت رسیدگی گذاشته اند .

امیدواریم در دولت تدبیر و امید کارها به نحوی پیش بروند که هنرمندی برای  تحقق خواسته هایی چنان کوچک، سالها منتظر نماند .ارسال در تاریخ شنبه 30 فروردین 1393 توسط موسسه تالش شناسی

قالب وبلاگ